SG370-12-3000
DC motor série SG370 s čelnou prevodovkou
Napätie: 12 V
Prevod: 3000:1
Otáčky: 2 ot/min
Moment: 6 kg-cm
Enkodér: nie
Prevodovka: čelná
Motor: DC komutátorový
Dĺžka prevodovky (L): 32.0 mm
Na sklade: 18 ks
Doručenie: 15.5. - 22.5.2026
ks
Podrobné technické údaje Iné typy z rovnakej série
  • Jednosmerný komutátorový motor s uhlíkovými zberačmi
  • Obsahuje filter potláčajúci elektromagnetické rušenie
  • Obojsmerný, smer otáčania nastavíte zmenou polarity napájacieho napätia
  • K dispozícii taktiež verzia s enkóderom
  • Čelná prevodovka s kovovými ozubenými kolieskami (kromě prvního stupně)
  • Z dôvodu zníženia hlučnosti sú ozubená kolieska prvého stupňa prevodovky z bakelitu
  • Klzné ložiská
Vlastnosti prevodovky
  • Vôľa naprázdno ≤ 2 °
  • Radiálne zaťaženie ≤ 1 kg (10 mm od príruby)
  • Axiálne zaťaženie ≤ 0,7 kg
  • Sila pri lisovaní na hriadeľ ≤ 20 kg
  • Radiálna vôľa ≤ 0,05 mm
  • Osová vôľa ≤ 0,35 mm
  • Prevádzková teplota -10...60 °C
  • Relatívna vlhkosť 20...85 %